Uzdrowisko Busko Zdrój S.A. poszukuje na stanowisko: POMOC KUCHENNA/KELNER

Twój zakres obowiązków:

  • Udział w procesie technologicznym w produkcji kulinarnej w tym obsługa urządzeń kuchennych, obróbka wstępna produktów,
  • Pomoc w wydawaniu potraw, utrzymanie czystości maszyn urządzeń sprzętu i pomieszczeń,
  • Dbanie o estetykę i właściwe przygotowanie serwisu oraz sali jadalnej,
  • Wykonywanie innych czynności związanych ze stanowiskiem pracy.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie: średnie lub zawodowe,
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia,
  • Umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania.

Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A. z siedzibą w Busku-Zdroju ul. Rzewuskiego 1.

Multimedia
Zapraszamy do obejrzenia ostatnich materiałów video